צביעת אמבטיה

צביעת אמבטיה

פעמים רבות אנו מסתכלים על האמבטיה שלנו ומגלים כי הצבע שלה דהה וכי היא אינה מלאת ברק כבעבר,

פעמים אחרות אנו מתבוננים על האמבטיה ומבינים כי הצבע הלבן שלה אינו קוסם לנו כבעבר ואף אינו מתאים לעיצוב הכולל של חדר האמבטיה. הפתרון למצבים אלו בא לידי ביטוי בפעולת צביעת אמבטיה.

בנוסף, אם אתם נכנסים אל דירה שכורה ומגלים כי האמבטיה אינה לרוחכם, הנכם מוזמנים להזמין איש מקצוע אשר יבצע צביעה של האמבטיה בעלות נמוכה וליהנות מאמבטיה הנראית כחדשה לאורך כל תקופת השכירות.

 

במאמר זה נסביר לכם מהי צביעה של אמבטיה ומהו המושג המקצועי לצביעה של אמבטיות, כיצד הצביעה נעשית, לכמה זמן היא יכולה להחזיק מעמד וכיצד היא יכולה לשנות את המראה של חדר האמבטיה מקצה לקצה.

 

מהי צביעת אמבטיה

צביעת אמבטיה הינה פתרון זול ומהיר לבעלי תקציב נמוך אשר מעוניין לחדש את המראה של האמבטיה הישנה והפגומה שלהם. פעמים רבות בעלי דירות אשר משכירים את נכסיהם מעוניינים לבצע שיפוץ קוסמטי חיצוני לחלקים שונים בבית, ביניהם חדר האמבטיה וזאת על מנת להעלות את שכר הדירה ולמשוך שוכרים לדירה, צביעת אמבטיה הינה הפעולה האידיאלית בשיפוץ זה.

בנוסף, גם בתי מלון רבים משתמשים בשיטה של צביעת אמבטיה כאשר הם מחליטים לשפץ ולחדש את חדרי המלון. צביעת אמבטיה הינה שיטה אשר קיימת שנים רבות בעולם ולאחרונה היא החלה לככב גם בישראל.

 

כיצד מתבצעת פעולת צביעת אמבטיה

פעמים רבות מתייחסים אל צביעת אמבטיה גם כחידוש אמבטיות או ציפוי אמבטיות.

היתרונות הגדולים של פעולה זו היא העלות הזולה שלה, המהירות בה ההליך מתבצע והתוצאה המוצלחת שלה בכל הקשור אל חידוש האמבטיה הישנה וחסרת הברק אשר בביתכם.

נכון להיום, אנשים רבים אינם מעוניינים להתחיל ולפרק את האמבטיה שבביתכם בגלל פגם או שניים ולרכוש אמבטיה חדשה שכן ההוצאה יכולה להיות גבוהה ומעדיפים להזמין איש מקצוע מנוסה שיבצע צביעה של אמבט ביתם.

 

צביעת האמבטיה נעשית במספר שלבים:

  • הליטוש- מלטשים את האמבטיה הקיימת באמצעות מכשירים חשמליים המיועדים למטרה זו וכן באמצעות חומרים כימיים שונים.
  • פתרון בעיית חלודה ושברים באמבט- מכסים את כל החלודה בחומרים מתאימים וממלאים את הסדקים והשברים של האמבטיה.
  • שכבת הבסיס- כאן יתחילו בשלב ההתזה הבסיסית והראשונה.

מתיזים ציפוי בסיסי של צבע וזאת על מנת שהשכבה השנייה של הצבע אשר תותז על האמבט תיתפס בצורה איכותית והמראה של האמבטיה בסיומה של התהליך יהיה חלק ומרשים.

  • התזה של שכבת צבע שנייה- כאן מדובר על התזת השכבה האחרונה של הצבע.

לאחר שמבצעים פעולות אלו חשוב לא להשתמש באמבטיה למשך יממה וזאת על מנת שהצבע יתייבש.

 

 

ההבדל בין צביעת אמבטיה לציפוי

אם אתם תוהים באשר להבדל בין פעולת ציפוי אמבטיה לבין פעולת צביעת אמבטיה, חשוב שתדעו כי אין הבדל ביניהם והן נעשות באותה הדרך. החברה שלנו בעלת ניסיון רב שנים ומאגדת אנשי מקצוע מנוסים בכל הקשור אל צביעת אמבטיה, חידוש אמבטיות ופעולות נוספות אשר יכולות לתרום למראה של האמבטיה שלכם ועל כן אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות. מלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר?