שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה

האמבטיה שלכם כבר לא מפנקת כמו בעבר? אתם רוצים לבצע שיפוצים אך לא יודעים במי להיעזר וכיצד לבצע אותם? בדיוק לשם כך נכתב מאמר זה.

האפשרויות לבצע שיפוץ אמבטיה הן רבות ומגוונות, אך בטרם אתם שואלים כיצד נכון לבצע שיפוץ, עליכם לשאול על ידי מי נכון לכם לבצע את השיפוץ?
את שיפוץ האמבטיה נכון לבצע אך ורק על ידי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב, אשר משתמשים בחומרי גלם איכותיים, אך גם כאלו שמתאימים את עבודות השיפוץ לתקציב אישי אותו אתם מגדירים למטרה.

שיפוץ אמבטיה יכול להסתכם בהוצאה גבוהה מאוד (שיכולה לעיתים להסתכם בעשרות אלפי שקלים) ועל כן חשוב להיערך לכך מראש ובהתאם ליכולות שלכם, כדי לא להיכנס להוצאות מיותרות שלא תוכלו לעמוד בהן, או שיכניסו אתכם למצוקה כלכלית.

 

השיטות לביצוע שיפוץ אמבטיה

בעידן הנוכחי קיימות שתי דרכים לביצוע שיפוץ חדר האמבטיה, האחת היא החלפת אמבטיה חדשה בישנה ואילו השנייה היא שיפוץ האמבטיה הנוכחית על ידי ציפוי או חיפוי האמבטיה.

 

חידוש אמבטיה – הדרך היעילה, המהירה והזולה ביותר שניתן באמצעותה לבצע שיפוץ של האמבטיה שברשותכם, היא חידוש אמבטיה על ידי ציפויי, גם אם אמבטיה שהתמלאה חלודה.

חידוש אמבטיה הוא הליך שמבוצע תוך מספר שעות עבודה בלבד ואינו מלווה בעבודות המשאירות לכלוך רב.

חידוש אמבטיה יכול להתבצע גם במצבים קלים וגם במצבים קשים יותר, אליה הגיעה האמבטיה, אך בכל מקרה עבודות השיפוצים יאפשרו לכם אחרי 16 שעות בלבד, לחזור ולהשתמש באמבטיה ללא חשש.

חומרי הציפוי שמיוצרים כיום, מאפשרים לכם לנקות את האמבטיה, עם כל חומר ניקויי שיש ברשותכם, מבלי לגרום נזקים לעבודה שבוצעה, גם אם החומר הוא חומצתי.

 

הלבשת אמבטיה – ישנם מקרים בהם החלודה והנזקים השתלטו ויצרו חורים באמבט, אותם ניתן לתקן על ידי הלבשת אמבטיה. חלודה יכולה לגרום לנזקים רבים לרבות דליפות, חורים ועוד, על כן אל לכם להזניח את המצב הקיים והנכון הוא לטפל בהם במהירות ויעילות, בעזרתם של בעלי מקצוע מובילים בתחומם.

הלבשת אמבטיה מולבשת על גבי האמבטיה הישנה, והיא מאפשרת לכם ליהנות מאמבטיה חדשה שאינה מחלידה לעולם.

היתרון המהותי של שיפוץ אמבטיה על ידי הלבשת אמבטיה הוא היכולת תוך שלוש שעות ליהנות מהאמבטיה חדשה מבלי לבצע עבודות נלוות לרבות הסרת הקרמיקה או החרסינה.

 

החלפת אמבטיה – אם אין לכם ברירה ואתם חייבים לשפץ את האמבטיה, אך לא מחפשים שום דרך פרט לבצע החלפת אמבטיה, הרי שפעולה זאת תדרוש מכם השקעה כספית, כמו גם שעות עבודה רבות יותר.

 

בחירת הדרך הנכונה לביצוע שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה יכול כאמור להתבצע במספר דרכים, וכל דרך נכונה לאחד אך לא לאחר.

הגדירו את התקציב שעומד לרשותכם, את היקף העבודה ובחרו בבעל מקצוע שיבצע עבורכם עבודות שיפוץ אמבטיה.