חידוש אמבטיה

חידוש אמבטיה

אם גם אתם מתחילים לקרוא מאמר זה, אנו מניחים כי אמבטיית ביתכם כבר אינה מפנקת וספק אם היא מאפשרת לכם להתקלח בהתאם לציפיות האישיות שלכם.

אמבטיות מטיבן, נוהגות להתבלות עם השנים, אם בשל המגע הבלתי פוסק שלהם עם המים שזורמים בברזים בישראל ומוגדרים כרוויי אבנית, אם בשל שימוש חוזר בחומרי ניקויי אשר יוצרים נזקים בטווח הארוך ועוד.

הנזקים הנוצרים באמבטיות משתנים בהתאם לתחזוקתן ובהתאם לאורך חייהם, כאשר התופעות המוכרות יותר הם חלודה שמצטברת , חורים שמצטברים באמבטיה ועוד.

ישנם נזקים קשים יותר הנגרמים באמבטיות ומצריכים טיפול, לרבות נזקים שהגיעו עד בסיס מבנה האמבטיה.

אם גם אתם סובלים מאמבטיה לא ראויה בין אם הנזקים הם קלים או קשים, זה הזמן לבצע חידוש אמבטיה.

 

חידוש אמבטיה הכיצד

חידוש אמבטיה אינו כרוך בהשקעה גדולה של סכומי כסף רבים, ואינו דורש מכם לפנות זמן רב ביומן ובלוחות זמנים שלכם.

רבים נוטים לחשוב כי חידוש אמבטיה היא הוצאה יקרה שיש להיערך אליה זמן רב וטעות בידם משום שחידוש האמבטיה מתאים לכל כיס.

 

יתרונות נוספים הכרוכים בתהליך חידוש אמבטיה הם: מהירות – זמן ביצוע העבודה הוא מהיר ואינו דורש התארגנות מיוחדת ואינו דורש מכם לקחת ימי חופש מהעבודה לשם השגת אמבטיה חדשה ונקייה שכל מקלחת בה היא חוויה.איכות – חידוש אמבטיה מתבצע באמצעות חומרי גלם איכותיים וחדשניים המוצעים כיום למכירה בענף ועוד.

 

החלפת אמבטיה דורשת מבעל המקצוע לנתק את האריחים , להוציא את האמבטיה הישנה, להרכיב את הפרזול להחזיר את האריחים ועוד, אם אין אתם רוצים להתעסק בכל הליכי השיפוץ שהזכרנו מעלה, אתם יכולים פשוט להזמין עבודת חידוש אשר תאפשר לכם להרגיש כאילו רכשתם אמבטיה חדשה בעלות מינימאלית.

 

חידוש אמבטיה מתבצע במספר שלבים נקודתיים , שלב ראשון הוא ניקויי האמבטיה והסרת הצבע הישן באמבטיה. בטרם אתם ממשיכים את הפעולה, יש לדאוג כי באמבטיה לא נותר כלל צבע ישן וכי היא חלקה למשעי. את כלל החריצים שנחשפו כתוצאה מהסרת הצבע, יש למלא בחומרים המיועדים לכך, (הלא בשל החריצים אתם מעוניינים בחידוש האמבטיה), ככל שתרכשו חומרי איטום איכותיים יותר, כך לא תאלצו לבצע חידוש אמבטיה בטווחים קצרים מדי.

 

השלב האחרון בתהליך הוא, ציפוי האמבטיה על ידי חומרים שהכנתם מראש.הציפוי לא אורך מעבר למספר דקות ובסיומם תרססו את האמבט בחומר נוסף. חומר הציפוי חייב להיות מונח בשכבה אחת אחידה.

 

מה מאפשר חידוש אמבטיה

חידוש אמבטיה מאפשר לכם ליהנות ממקלחות מפנקות, ארוכות או קצרות כאחד.

חידוש מעניק לכם תחושה כאילו רכשתם לעצמכם מקלחת חדשה, ואין אתם צריכם להסתפק בפחות מהטוב ביותר.

חשוב מאוד לבצע את העבודה במקצועיות ובמיומנות, על מנת שתוכלו ליהנות מאיכות חיים טובים ונוחים יותר.